Hasta Bilgi Formu

From  410,00

Açıklama

Hasta Bilgi Formu Baskı

Hasta bilgi formu özel hastane, poliklinik ve muayenehanelerde hastaların bilgilerinin alındığı ve dosyalanalarak saklanmasına yarayan baskı ürünleridir. Özellikle kurumsal kimlik oluşturarak bir marka değeri yaratmayı amaçlayan sağlık kurumlarının kullandığı hasta bilgi formu, bir sağlık kuruluşunun olmazsa olmaz baskı ürünlerinden biridir.

Sağlık sektörü rekabetin oldukça yüksek ve marka güvenirliliğinin de önemli olduğu bir alandır. İnsanlar tedavi görmeyi tercih ettikleri sağlık kurumunun marka değerine güvenmek isterler. Baskı ürünleri bu güvenin sağlanmasında oldukça etkilidir. Durumu bir örnek ile anlatmak gerekirse; bir hastaneye gittiğinizde yazıcıdan çıkarılmış düz bir hasta bilgi formu ile kurum logosu ve iyi bir tasarımla kaliteli bir kağıt üzerine basılmış bir hasta bilgi formunun arasında çok ciddi bir imaj ve güven farkı vardır.

Hasta bilgi formu A4 boyutundaki 1. Hamur 80 gr. kağıt üzerine 4+0 CMYK renkleri kullanılarak basılır. Siparişinizi online olarak oluşturduktan sonra tasarımınızı yükleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ardından hızla basılan hasta bilgi formlarınız adresinize kadar ücretsiz kargo avantajı ile gönderilir.

Hasta Bilgi Formu Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tasarımınızı hazırlarken logonuzu kullanmalı ve konumlamasını iyi yapmalısınız.
  • Hasta bilgi formu içerisinde yer vereceğiniz bilgileri özenle seçmelisiniz. Hastadan isteyeceğiniz bilgilerin yanı sıra tasarım içerisinde kurumunuzun iletişim bilgilerine de yer vermeyi ihmal etmemelisiniz.
  • Tasarımınızı baskıya uygun formatta hazırlamalısınız. Bu nedenle sayfada yer alan hazır hasta bilgi formu şablonlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.