Kapı Askısı El İlanı

From  2.169,00

Açıklama

Kapı Askısı El İlanı Baskı

Kapı askısı el ilanı tanıtım faaliyetleriniz için geleneksel ve vazgeçilmez yolların başında geliyor. Fakat biraz daha fark yaratmak ve akılda kalıcı etkiler bırakmak için ilanınızı, kapı askısı el ilanı olarak bastırabilirsiniz. Belirtmek istediğiniz mesajı, el ilanını düşünerek ortaya çıkardıktan sonra kapı askısı el ilanı bastırmanız çok kolay. Fazla yer tutmayan kapı askısı el ilanlarının üzerindeki bilgilerin akılda kalıcı ve hızlı tüketilir bilgiler olmasına da dikkat etmenizde fayda var. Canwcan.com üzerinden, kapı askısı el ilanlarını seçip, online sipariş verebilirsiniz.

Müşteri odaklı çalışma anlayışıyla fark yaratan Canwcan.com, geleneksel baskı yöntemlerini, yepyeni teknolojilerle buluşturuyor. Online matbaa farkıyla bastırabileceğiniz ilanlarınız, en kısa süre içerisinde üretilerek adresinize teslim ediliyor. Tek yapmanız gereken, kapı askısı el ilanı üzerinde yazmasını istediğiniz bilgileri ve diğer tasarımları, Canwcan.com’a yüklemek. Ondan sonrasını profesyonel Canwcan.com ekibi devralacak ve belirttiğiniz tüm detaylara uygun bir ilana sahip olacaksınız.

Kapı Askısı El İlanı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Fazla yer tutmayan ve elden ele dolaşabilecek kapı askısı el ilanlarını bastırırken, üzerinde kullanacağınız dilin dikkat çekici ve net olmasına özen göstermelisiniz.
  • Online el ilanı siparişi verirken, ilanda firmanızın iletişim bilgilerinin yer almasını sağlayın.
  • Tanıtım faaliyetinde neleri amaçladığınızı, okuyanlara nasıl bir değer vadettiğinizi açık ve net bir şekilde ifade etmelisiniz. Böylece akılda kalıcı olmayı sağlarsınız.
  • Örnek tasarımları inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.
  • Son cümleler en çok okunan ve en fazla akılda kalan kısımlardır. İletmek istediğiniz mesajınızı, vurucu bir cümleyle bitirmeye özen gösterin.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.