Karton Sunum Dosyası

From  2.021,00

Açıklama

Karton Sunum Dosyası Baskı

Sunum dosyası kurumsal hayatın vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir. Önemli evrakların depolanmasının yanı sıra, bir iş anlaşmasında ya da bir ürün tanıtımında kullanacağınız baskılı kağıt dosyalar en iyi reklam araçlarından biri olabilmektedir. Bir şirketin, üzerinde şirket logo ve bilgilerinin yer aldığı bir baskılı dosya ürününe sahip olması aslında o firmanın profesyonelliğinin bir parçasıdır, karşı tarafa da güven duygusu verir.

Online organize matbaa kalitesiyle hizmet veren Canwcan’da tüm kurumsal ürünlerin baskısını yaptırabileceğiniz gibi kağıt dosya baskı ürünü de yaptırabilirsiniz. Kağıt dosya fiyatları seçtiğiniz ürün özelliklerine göre değişiklik gösterecektir. Canwcan’da kağıt olarak 250 gr. Amerikan Bristol kağıt seçeneği vardır, ebat olarak ise a4 ve a5 dosya baskısı ebatlarından birini tercih edebilirsiniz. Kağıt dosya tasarımınızı siteye yükleyerek online sipariş verebilir ve siparişinizi ücretsiz kargo fırsatıyla teslim alabilirsiniz.

Buradaki dosya ürünü cepsiz şekildedir eğer cepli kağıt dosya şeklinde sipariş vermek isterseniz cepli dosya ürününe buradan göz atabilirsiniz.

Kağıt Dosya Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kağıt dosya üzerinde mutlaka logo, adres, telefon gibi şirket bilgilerine yer verin.
  • Kağıt dosya baskısı sadece dış yüzeye yapılmaktadır. Tasarım dosyanızı siteye yüklerken, tasarımınızın bu özelliğe göre hazırlandığından emin olmalısınız.
  • Tasarımınızı logo renklerinize uygun şekilde oluşturmanız markanızın algısını arttıracaktır. Fakat renk kullanacaksınız diye abartıya kaçmayın, sade olmayı tercih edin.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.