Reçete Baskı

From  554,00

Açıklama

Reçete Baskı

Reçete, hastaların ilaçlarını eczaneden alabilmeleri için doktorlar tarafından yazılan kağıda verilen isimdir. Özel hastane, poliklinik ve muayenehane gibi sağlık kuruluşlarında kurumun logosunun ve iletişim bilgilerinin basılı olduğu reçeteler kullanılır. Bu reçeteler hem doktor ve hastanın işini kolaylaştırır hem de kurumun marka değerine katkı sağlar.

Reçete tek renk – siyah ya da 4 Renk CMYK kullanılarak basılabilir. A5 boyutunda ve 1. Hamur 80 gr. kağıt kullanılarak basılan reçete ürününde yaprak sayısı da 25 ya da 50 yaprak olarak seçilebilir. Seçmiş olduğunuz özellikler ile basılan ürünleriniz ise siparişinizin ardından adresinize kadar ücretsiz kargo avantajı ile gönderilir.

Sağlık sektöründen ihtiyaç duyabileceğiniz tüm baskı ürünleri için canwcan.com olarak size uygun fiyatlarla kolay sipariş imkanı sağlıyoruz. İhtiyaç duyacağınız tüm baskı siparişleriniz için oturduğunuz yerden siparişlerinizi uygun fiyatlı olarak verebilirsiniz.

Reçete Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Reçetede yer verilecek alanlar kurumdan kuruma veya branştan branşa değişiklik gösterebilir. Bu nedenle tasarımınızı yaparken hangi alanlara yer vereceğinizi gözden geçirmeyi ihmal etmeyin.
  • Tasarımda kurumun logosu, iletişim bilgiler ve varsa internet sitesi gibi bilgileri yer verebilirsiniz.
  • Tasarımınızı baskıya uygun formatta hazırlamak için sayfada bulunan hazır reçete şablonlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.