Sipariş Formu

From  640,00

Açıklama

Sipariş Formu Baskı

Sipariş formu, özellikle perakende satış yapan işletmelerin, gelen siparişi kayıt altına aldıkları forma verilen isimdir.

Sipariş usulü çalışan işletmeler gelen müşteri taleplerini hem kayıt altında tutmak hem de bu talebi gerekli departmanlara aktarmak için bu formu kullanırlar. Örneğin, 3 nüshalı bir sipariş formu kullanan bir işletmede gelen sipariş için tutulan formun bir sayfası müşteriye, bir sayfası üretim departmanına ve bir diğer sayfası da muhasebe departmanına verilebilir.

Sipariş formu, firmaların süreçlerinin çok daha kolay ve sağlıklı işlemesine katkı sağlar. Gelen siparişin ilgili departmanlara ulaşması ve olası sipariş kaydı kaybolmalarını önlemek için sipariş formu kullanmak oldukça önemli bir fark yaratır. Firma içerisindeki işleyişe bağlı olarak sipariş formu numaratörlü veya numaratörsüz olarak basılabilir. Ayrıca formun kullanılacağı departmanlara da bağlı olarak sipariş formu 2 veya 3 nüsha olarak basılabilir.

Firmaların tüm baskı ihtiyaçlarında olduğu gibi sipariş formu baskı ihtiyacında da canwcan.com size yüksek hizmet kalitesini en uygun fiyatlarla sunar. Canwcan ile oturduğunuz yerden sipariş vererek geleneksel matbaa süreçlerinin hantal yapısından kurtulur, kalan zamanınızı işletmenizi büyütmeye ayırabilirsiniz.

Sipariş Formu Ürün Özellikleri:

Ürün 50’lik ciltler halinde basılmaktadır.
Sayfaların kolayca koparılması için üründe perforaj bulunmaktadır.

Sipariş Formu Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sipariş formu tasarımını yaparken satmış olduğunuz hizmet ve ürünün özelliklerine göre bir yapı oluşturmanız işleyişinizi kolaylaştıracaktır.

Sipariş formunda iletişim bilgilerinize de yer vererek müşterilerinizin size daha hızlı ve kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Tasarımınızı hazırlarken baskıya uygun formatta bir çalışma yapmaya özen göstermelisiniz. Bu nedenle sayfamızda bulunana hazır sipariş formu şablonlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Numaratör istiyorsanız “Var” seçeneğine tıklayarak çıkan kutucuğa en fazla 6 haneli numara girmeniz gerekmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.