Unutmayınız Kartı

From  5.330,00

Açıklama

Unutmayınız Kartı Baskı

Ofis masanızda yer alması gereken ürünlerden biri olan unutmayınız kartı, birçok konuda hayat kurtarıcı bir görev üstleniyor. 100’den 2000 adede kadar tercih edebileceğiniz unutmayınız kartı, müşterinize veya ziyaretçinize unutulmaması gereken önemli notlar vermeniz gerektiğinde veya masanızda kendinize hatırlatma notu bırakmak istediğinizde ve benzer birçok farklı durumda işinize yarayabilen bir üründür.

Ayaklı bloknot veya dik bloknot olarak da kullanılabilen, her sektörün en temel ofis masası ihtiyaçlarının başında gelen unutmayınız kartı, şık duruşu sayesinde marka isminizi ve logonuzu öne çıkarıyor. 110 gr. veya 190 gr. kağıt tercih edebileceğiniz unutmayınız kartlarında şirket logosu bulundurmanız çok önemlidir. Kartları kullanırken logonuzun bulunması aynı zamanda reklam açısından da faydalı olacaktır.

Unutmayınız kartı kutuları özel bir tasarımla yapılmış olup, yapıştırmaya ihtiyaç duymamaktadır. Kolayca katlayıp, içerisine uygun adette kağıtları yerleştirdikten sonra kullanıma hazır olacaktır.

Geleneksel matbaa çizgisini koruyan ve aynı zamanda da yeni nesil online matbaa özelliklerine sahip canwcan.com’da unutmayınız kartlarında, şirketinizin logo ve sloganlarına da yer verebiliyorsunuz. Ofis hayatınızı kolaylaştıracak unutmayınız kartı siparişi verirken, çabuk tüketildiklerini unutmadan hareket etmelisiniz. Buna göre belirleyeceğiniz miktar, uzun süre ihtiyacınızı giderecektir. canwcan’da sipariş vermek için diğer tüm promosyon ürünlerini bulabilirsiniz.

Unutmayınız Kartı Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Ürünler zarar görmemesi için açık halde, dolum yapılmadan gönderilmektedir.
  • Tasarımınızı yaparken üründe baskı yapılmayan alanlara dikkat etmeniz, elinize geçecek ürünü tam olarak anlamanız açısından önemlidir.
  • Unutmayınız kartı üzerinde yazmasını istediğiniz logo ve slogan benzeri isteklerinizi, tasarım dosyalarında doğru bir şekilde düzenlemeye dikkat etmelisiniz.
  • Tasarımınızı hazırlarken, kağıtlarda da şirket logosu ve bilgileri bulundurmanız, reklamınızı yapabilmeniz açısından size fayda sağlayacaktır.
  • İhtiyaç duyduğunuz adedi doğru hesaplamalısınız. Eksik veya fazla sipariş vererek hata yapmamaya özen gösteriniz.
  • Unutmayınız kartınızın üzerinde yazacak bilgiyi dikkatlice kontrol etmelisiniz.
  • Tasarımınızı uygun formatta sisteme yüklemeye dikkat ediniz. Yardımcı olması açısından ücretsiz şablonlarımızdan yararlanmanız tavsiye edilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.