Kabartma Kartvizit

From  486,00

Kabartma Laklı Kartvizit

Açıklama

Kabartma Kartvizit

Kabartma kartvizit, seçimi iş hayatınızdaki kritik anlardan biridir. Kabartma kartvizit kartınızın nasıl olacağına karar verdiğiniz süreçte bol bol araştırma yapıp, kendi sektörünüzden örneklere bakmanızda fayda var. Kartvizit modelleri arasında karar vermek ne kadar zorsa, onları bir çırpıda baskıya gönderip teslim almak da o kadar kolay. Organize matbaa kalitesinde hizmet veren Canwcan.com ile iletişime geçip, kartvizitlerinizi hızlıca adresinize teslim alabilirsiniz.

Kabartma laklı kartvizitlerde, kartınızın üzerinde istediğiniz bir bölüm kabartmalı olarak basılır. İster adınızı isterseniz de logonuzu kabartmalı bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Gofreli kartvizit olarak da bilinen kabartma kartvizitler için sipariş vermek oldukça kolay. Tasarımı, bilgileri ve ölçüleri belirledikten sonra, Canwcan.com’a detayları iletmeniz yeterli.

Profesyonel ekibi ile Canwcan.com, isteklerinizi eksiksiz karşılar. 350 gr. kabartma kartvizitler, görüştüğünüz kişilerde işinizden önce kartvizitinizin konuşulmasını sağlar. Ayrıca, kabartma kartvizitinizi, oval kesim olarak da sipariş verebilirsiniz. Farklı kesimlerdeki kartvizitler, klasiklerin içinden sıyrılmayı başarır.

Müşterilerinizin üzerinde olumlu bir etki bırakmak için kartvizit seçimi sırasında özenli davranmanız gerekir. Kartvizit fiyatları ve modelleri arasında, çalıştığınız sektöre uygun bir tercih yapıp, karakterinizi yansıtan bir model seçimi yaparsanız, doğru bir adım atmış olursunuz. Özellikle reklam, tasarım gibi alanlarda çalışanların, kartvizitlerindeki kabartma etkisi, sektöre hakimiyetinizi ve fark yaratmayı seven bir kişiliğiniz olduğunu ortaya koyar.

Kabartma Laklı Kartvizit Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Logonuzun nasıl konumlanacağı oldukça önemli. Boyutunu da ideal ölçülerde tutmalısınız. Aksi halde kartınızın üzerinde kötü bir görüntü oluşabilir.
  • Kabartma Laklı Kartvizit’in baskı sonrasındaki kesimi özel bıçaklar kullanılarak yapılmaktadır. Üretim kaynaklı özel bıçaklarla yapılan kesimlerde, kartvizit kenarlarında ufak çentikler kalabilir.
  • Kesim alanında yer alan zemin ve görsellere lak veya yaldız uygulaması yapılamamaktadır.
  • Dijital çağda yaşadığımız için kartvizitinizin sıra dışı olması size puan kazandırır. Fark yaratan bir etki bırakacak dokunuşlardan kaçınmayın.
  • Kartınızda yer alacak bilgilere dikkat etmelisiniz. Bilgi karmaşası veya bilgi eksikliği gibi hatalar yapmamak için kartvizit örneklerini incelemenizde fayda var.
  • Lak istediğiniz alanları gereğinden fazla alanda kullanmanız, kurumsal kimliğiniz açısından kötü bir izlenim oluşturabilir. Lak yapılacak alanları tasarımınızdan ayrı bir sayfada yapmanız gerekmektedir.
  • Detaylı bilgi için ürün şablonlarımızı kontrol edebilirsiniz.
  • Seçtiğiniz adet için tek tasarım yüklenebilmektedir. Her isim/tasarım için ayrı adet seçip ürünün sepete atılması gereklidir.
  • Örneğin; aynı bilgilere sahip, sadece isim değişecek tasarımlar da farklı tasarım sayılmaktadır, bu sebeple sepete 1000 adet + 1000 adet olarak 2 ürün atmanız gerekmektedir.