Plastik Kart

From  804,00

Açıklama

Plastik Kart Baskı

Plastik ülkelerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir. Bir giyim eşyası veya perakende plastik kart baskı işlemi bu kartları tanımlayabilir. Bu plastik kartlar sayesinde insanlar markaya daha sıkışıklar ve daha çok alışverişe yönelmeye yönelirler. Bu artan en büyük firma plastik kart baskı yaptırır. Barkodlu Plastik Kart, Embosslu Plastik Kart ve Seri Numaralı Plastik Kart el ile siparişinizi hemen online olarak ihtiyaç duyarsınız.

Plastik Kartlar Nerelerde Kullanılabilir mi?

Plastik kartlar farklı amaçlar için kullanılabilir; Müşteri kartı, kart kartı, hastane kartı, ziyaretçi kartı. Plastik kartlar bu kullanımların dışında da pek çok amaç için kullanılabilir. Bu plastik kartların tasarımında hem uzun hem de uzun düşünmeyi düşünmek önemlidir.

Plastik Kart Üretiminde İndirimli Fiyatları Kaçırmayın

Canwcan’ plastik kart baskıdan sipariş için uygun şekilde, yüksek hizmetlerinizi farkını analiz edebilirsiniz. canwcan’dan tasarlanacak modellerden özel fiyattan da faydalanabilirsiniz.

Plastik Kart Üretimi Ebat ve Özellikleri

Plastik kart 8.x5.4cm yani kredi kartı bölümünden (kredi kartı60) Micron Plastik tasarım modelir. Baskılarda 4 Renk CMYK kullanılır, bu ek tasarımın CMYK’ya uygun şekilde tamamlanması gerekir. Plastik kartlarda kesim ise kenarlar oval şekilde olacaktır. Plastik kart üzerine yapılan baskı dijital baskıdır. Dijital baskı UV baskıya göre daha esnektir. Bu sayede ürün baskıları uzun süre solmadan ve soyulmadan kalacak.

Plastik Kart Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Satın aldığınız plastik kartların kullanım amacını göz önünde bulundurmak satın alınabilir. Örneğin, uygun çizgide var ve çizelgeli görünüşlü görünüm, tarama bilgisi bölümünden Embodlu’yu’yu muayenehanenizi oluşturabilirsiniz.
  • Plastik kart siparişinizi ön planınızı oluştururken tasarımınıza göre uygun olun.
  • Tasarımınızda yer vermeniz gereken görsellerin yüksek kalitede olması özendirin. Aksi durumda belirleyicidir.
  • Tasarımınıza uygun ürünlerinize emin olun. Bu geliştirmeyi de tasarlamanızı canwcan hazır plastik kart tasarımlarını kullanabilirsiniz.
  • Baskı bilgisinden barkodlu seçeneklerden ayrıştırmasanız tarama cihazının ayrıştırılmasından kutucuğa test edilmiş.

Plastik Kart Baskı Siparişi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Siparişinizi oluşturduktan sonra tasarım dosyalarınızı sitemiz üzerinden gönderebilirsiniz.
  • Ürüne farklı seçimler ve görünümler arasından seçiminizi yaptıktan sonra tüm ayrıntıları içeren bir Excel’de “bilgi@canwcan.com” tasarımınızı numaralandırma ile birlikte mail atmanız.
  • Ürüne farklı renklerden ve renk rengini değiştirmek için ek bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Sitemiz üzerinden yüklenebildiğiniz senaryolar, plastik kart üzerinde uygulanarak tarafınıza uygulanıyor.

 

 

Barkodlu Plastik Kart Ön
Barkodlu Plastik Kart Ön
Barkodlu Seri Numaralı Plastik Kart Ön
Barkodlu Seri Numaralı Plastik Kart Ön
Embosslu Barkodlu Plastik Kart Ön
Embosslu Barkodlu Plastik Kart Ön
Embosslu Plastik Kart Ön
Embosslu Plastik Kart Ön
Embosslu + Seri Numaralı Plastik Kart Ön
Embosslu + Seri Numaralı Plastik Kart Ön
Sabit Görselli Plastik Kart
Sabit Görselli Plastik Kart
Seri Numaralı Plastik Kart Ön
Seri Numaralı Plastik Kart Ön

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.