Bilek Destekli Mouse Pad

From  91,00

Açıklama

Bilek Destekli Mouse Pad Baskı

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık kişiselleştirilebilir ürünler hayatımıza girdi. Her gün kullandığımız bilgisayarların yanında olan mouse padler bile kişiselleşti, sevdiğimiz bir fotoğraf ya da resim seçip kişiye özel baskı yaptırarak kullanabiliyoruz. Bilek Destekli Mouse Pad ürünümüz ise hem bileğinize destek olup konfor sağlarken hem de evde veya ofiste rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. 1 adetten başlayarak istediğiniz tasarımla kişiye özel olarak sipariş verebileceğiniz Bilek Destekli Mouse Pad Baskı siparişlerinizi Canwcan.com’dan ücretsiz kargo ile sipariş verebilirsiniz.

Özellikle şirketler logolarının basılı olduğu mouse pad baskıları müşterilerine promosyon amaçlı da verebiliyorlar. Promosyon mouse pad baskılar şirketlerin reklam yapmalarını sağlarken, aynı zamanda müşterilerinin memnuniyetini de artırıyor. Güzel hazırlanmış, üzerinde şirket logosu da bulunan mouse pad tasarımları müşteriler tarafından kullanıldıkça, farklı birçok kişi tarafından da dikkat çekiyor ve marka bilinirliğinin artması sağlanıyor.

Bilek Destekli Mouse Pad Baskı Ürün Özellikleri:

Bileğin denk geldiği kısımda yumuşak yapıda sünger bombe bulunmaktadır.
Alt malzemesi sünger, baskı yapılan üst alan ise kumaş dokuludur.
Baskı tekniği ve ürün yapısı gereği, ürünün uç kısımlarına baskı yapılamamaktadır.

Bilek Destekli Mouse Pad Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstemiş olduğunuz ürün özelliklerini doğru seçtiğinizden emin olunuz.
Tasarımınızın baskıya uygun olduğundan emin olunuz. Yardımcı olması açısından ürün sayfasında bulunan Bilek Destekli Mouse Pad şablonlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.