Bloknotlu Magnet

From  3.069,00

Açıklama

Bloknotlu Magnet Baskı

Bir reklam ürünü olarak magnet kullanımı oldukça yaygın bir pazarlama stratejisidir. Bu nedenle de magnet kullanımında farklılaşmak ve rakiplerin önüne geçmek için farklı magnet baskı ürünlerine yönelmek gerekir. Bloknotlu magnet ürünü aradığınız bu farklılığı size sağlayarak, sizi rakiplerinizin bir adım önünde geçirecektir.

Evlerde veya işyerlerinde beyaz eşyaların üzerinde duran onlarca magnetin görüntüsü hepimizin gözünün önünde kolayca gelir. Bunun sebebi firmaların kendi markalarını sürekli müşterilerinin gözü önünde tutma isteği vardır. Ancak, bu pek çok firma tarafından yapıldığında sizin markanız magnetler arasında yok olup gidebilir. İşte tam da bu noktada bloknotlu magnet ile müşterilerinize iletişim bilgileriniz dışında bir fayda daha sağlayarak rakiplerinizin arasından sıyrılabilirsiniz.

50 mikron mıknatıslı, Amerikan Bristol-Parlak Selefonlu kağıt kullanarak hazırlanan Bloknotlu Magnet 70-75 mikron kalınlığında olup, standartların üzerindedir. 80 gr. 1. hamur Bloknot ebadı 60×50 mm’dir. Bloknotlu magnet baskı siparişlerinizde canwcan.com’u tercih etmek size kalite, zaman ve maliyet açısından ciddi avantajlar sağlayacaktır. Siparişlerinizi dakikalar içerisinde online olarak oluşturabilir, tasarımınızı yükleyip ödemenizi yaptıktan sonra da arkanıza yaslanıp siparişinizin kapınıza kadar ücretsiz kargo ile gelmesini bekleyebilirsiniz.

Promosyon Bloknotlu Magnet Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bloknotlu magnet tasarımınızda telefon, adres gibi bilgilere yer vermeyi unutmamalısınız.
Tasarımınızı baskıya uygun ölçü ve formatta yüklemelisiniz.
Tasarımlarınızı doğru formatlarda yapabilmek için Canwcan ücretsiz bloknotlu magnet şablonlarını kullanabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.