Damla Yaka Kartı

From  105,00

Açıklama

Damla Yaka Kartı Baskı

Damla yaka kartları, hizmet sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin çalışanları için kullanması tavsiye edilen ürünlerden biridir. Mıknatıs veya iğne aparatı ile yakaya tutturulabilen damla etiket baskılı yaka kartı / yaka isimliği, parlak ve çarpıcı görünümü ile hem firma logosunun vurgusunu yapar, hem de çalışan kişinin isminin okunmasında kolaylık sağlar. Özellikle; restoran, otel, kafe, banka gibi hizmet sektöründe çalışanların kullandığı damla yaka kartları aynı zamanda fuar veya çeşitli organizasyonlarda da kullanılabilir.

Yaka kartlarının isimlik kısmını isme özel veya isim değiştirilebilir seçebilirsiniz. İsme özel seçtiğinizde her isme özel olarak basılmış yaka kartları alabilirsiniz. İsim değiştirilebilir olan yaka kartlarında ise isim yazılı kağıt yerleştirebileceğiniz bir alan bulunmaktadır.

Türkiye’nin en büyük online matbaası olan canwcan’dan yaka kartı baskı siparişlerinizi uygun fiyatlarla vererek, yüksek hizmet kalitesinin farkını yaşayabilirsiniz. canwcan’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartına 6 taksit ve ücretsiz kargo gibi avantajlardan da faydalanabilirsiniz.

Damla Yaka Kartı Baskı Ürün Özellikleri:

İsme özel yaka kartında, farklı isimlerde baskı yapılabilmesi için siparişinizi tamamladıktan sonra tüm bilgileri içeren bir excel dosyasını “bilgi@canwcan.com ” adresine sipariş numaranız ile birlikte mail atmanız gerekmektedir.
İsim değiştirilebilen yaka kartlarında isimlik kısmı yaklaşık olarak 6.7×1.5 cm’dir. Bu yaka kartlarında yazacak olan isimleri kendiniz çıktı alıp keserek isimlik kısmına yerleştirebilirsiniz.
Ürünler tekli poşetlenmektedir.

Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  • Damla yaka kartı tasarımınızı doğru ölçülerde yapmaya özen göstermelisiniz. Bu noktada canwcan ücretsiz damla yaka kartı hazır şablonlarını kullanabilirsiniz.
  • Baskının tek yön, 4 Renk CMYK kullanılarak yapılacağını unutmayın ve tasarımınızı bu doğrultuda şekillendirmeye özen gösteriniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.