Hediye Kutusu

From  4.439,00

Açıklama

Yastık Hediye Kutusu Baskı

Baskılı yastık hediye kutusu, hediye paketi başta giyim sektöründe faaliyet gösteren firmalar ve kuyumcular olmak üzere pek çok firma tarafından ürünlerin paketlenmesinde kullanılır. Müşterilerin hediye olarak satın aldıkları ürünlerin paketlenmesini istediklerinde, hediye olarak alınan ürün markanızın tasarımı ile basılmış olan yastık hediye kutusu içerisine yerleştirilerek paketlenir. Böylece hem şık görünümlü bir hediye paketi yapılmış hem de markanız ön planda olmuş olur. Ayrıca, yastık hediye kutusu kuyumcularda satılan altın, gümüş ürünlerde takı hediye kutusu olarak da kullanılır.

Firmaların marka bilinirliği yaratmak ve marka imajını güçlendirmek için kendi logolarının basılı olduğu ürünler kullanması gerekir. Örneğin, markanıza ait bir mağazada satılan ürünün hediye paketi logosuz bir hediye kutusu ile müşteriye sunuluyorsa bu durum markanız açısında değerlendirilmemiş bir fırsattır. Görüntü ve kullanışlılık açısından çok daha iyi bir imaja sahip olan logolu yastık hediye kutusu, satmış olduğunuz ürünün de değerine değer katacaktır.

Yastık hediye kutusu ürünü 350 gram Mat Kuşe kağıt kullanılarak üretilir. İhtiyaca göre kullanabileceğiniz farklı boyutları da bulunan bu ürünün siparişini verirken sattığınız ürünlerin de boyutunu dikkate almanız da fayda var. Özellikle çocuk ve yetişkin kıyafetleri gibi farklı boyutlarda ürünler satan firmalar için, bu ürünlerin farklı boyutlarını birlikte sipariş vermekte fayda vardır. Ürünler deforme olmaması için, açık olarak teslim edilecektir.

Siz de marka değerinizi artırmak ve müşterilerinize satmış olduğunuz ürünü çok daha estetik bir şekilde sunmak için yastık hediye kutusu siparişinizi hemen uygun fiyatlarla verebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük online matbaası Canwcan ile vereceğiniz siparişleriniz ise en kısa sürede üretilerek adresinize kadar ücretsiz kargo ile gönderilir.

Logolu Hediye Paketi Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Siparişinizi verirken boyut seçimini sattığınız ürünlerinizi göz önünde bulundurarak vermelisiniz. Çoğu durumda farklı boyutlarda hediye kutularını mağazada hazır etmekte fayda vardır.
Tasarımınızı hazırlarken doğru ölçülerde ve baskıya uygun formatta çalıştığınıza emin olun. En doğru çalışmayı yapabilmek için ürün sayfasında yer alan hediye kutusu şablonlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Tasarımınızda yer alacak olan tüm logo ve görsellerin yüksek çözünürlüklü veya vektörel olması gerekir. Aksi taktirde baskı kalitesinde düşme veya bozulma yaşanabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.