İpe Dizili Bayrak

From  378,00

Açıklama

İpe Dizili Bayrak Baskı

İpe dizili bayrak/flama ürünü açılışlarda, şirket yemeklerinde, siyasi parti seçim kampanyalarında, benzin istasyonlarında ve daha pek çok alanda kullanılır. İpe dizili bayraklar insanların dikkatlerini çekerek, akılda kalıcılığı artırarak ürünü kullanan marka veya siyasi partiye olan yönelime katkı sağlar. İpe dizili Türk bayrağı da etkinliklerde sıklıkla yer verilen ürünler arasında yer alır.

Kullanım alanlarına göre farklı şekil ve boyutlarda bayrak çeşitleri bulunmaktadır. 15×22.5 cm, 20×30 cm ve 30×45 cm olmak üzere 3 farklı bayrak boyutu bulunmaktadır. İpe dizili süsleme bayraklarında yer alan bu ebat seçimlerinin dışında farklı kesim çeşitleri de bulunmaktadır. İpe dizili üçgen bayrak, dikdörtgen bayrak ve kırlangıç bayrak ise kullanılan kesim çeşitleridir.

İpe dizili bayrak siparişlerinizi canwcan.com ile online olarak verebilir, siparişlerinizi kapınıza kadar ücretsiz olarak teslim alabilirsiniz. Böylece siparişlerinizi hem uygun fiyatlarla verebilir hem de en hızlı şekilde adresinize kadar teslim alabilirsiniz.

100 adet bayrağın yaklaşık ip uzunlukları aşağıdaki gibidir:

  • 15×22.5 cm ebadındaki bayraklar 20 metre,
  • 20×30 cm ebadındaki bayraklar 25 metre,
  • 30×45 cm ebadındaki bayraklar 33 metredir.

İpe Dizili Bayrak Siparişi Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Siparişinizi vermeden önce üçgen bayrak, dikdörtgen bayrak ve kırlangıç bayrak arasında tercihinizi yapmalı ve tasarımınızı ona uygun bir şekilde hazırlamalısınız. İpe dizili Türk bayrağı ürününde ise herhangi bir tasarım yüklemeniz gerekmemektedir.
  • Bayrağın kullanılacağı alanı göz önünde bulundurarak sipariş vereceğiniz bayrak boyutunu belirlemelisiniz.
  • İpin uzunluğunu belirlerken bayrak arası boşlukları da dikkate alarak hesaplama yapmalısınız.
  • Tasarımınızı doğru ölçüleri kullanarak hazırlamalısınız. Bu nedenle de Canwcan hazır ipe dizili bayrak şablonlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.