Karton Bardak Altlığı

From  1.481,00

Açıklama

Baskılı Karton Bardak Altlığı

Bardak altlığı genellikle restoran, kafe ve barlarda kullanılır. Birçok marka kendi bardak altlıklarını bastırarak bu mekanlara promosyon olarak dağıtır ve bu sayede markalarını geniş kitlelere duyurmuş olurlar. Ayrıca birçok mekân da marka bilinirliklerini arttırmak için bu ürünü kullanır.

Bardak altlıkları göründüklerinden çok daha etkili pazarlama ürünleridir. Mekanlarda insanlar yemeklerini veya içeceklerini beklerken genelde telefonlarından sonra ilk bardak altlıklarıyla oynarlar. Bu da markanızın dikkat çekeceği ve o insanlara ulaşacağı anlamına gelir. Ayrıca bardak altlıklarının birçok ofis içerisinde ve evlerde de kullanıldığını da unutmamak lazım.

Karton bardak altlıklarınızı bastırırken yuvarlak ve kare baskı seçeneklerini kullanabilirsiniz. Canwcan’nın online matbaa avantajları ile baskılarınızı kaliteden ödün vermeden hızlı bir şekilde bastırabilirsiniz.

Karton Bardak Altlığı Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yuvarlak veya kare kesim biçimlerinden hangisini seçeceğinize tasarımınıza göre karar vermelisiniz.
Tasarımda kullanacağınız renkleri insanların dikkatini çekebilecek renkler arasından seçmeye özen göstermelisiniz.
İnsanları okuduklarında markanıza çekecek ilginç bir slogan seçmeye özen gösterin.
Tasarımlarınızı uygun ölçülerde yapmalısınız. Bunun için Canwcan hazır karton bardak altlığı şablonlarını kullanabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.