Karton Çanta

From  4.000,00

Açıklama

Karton Çanta Baskı

Karton çanta marka bilinirliği arttırmak için sıkça kullanılan pazarlama ürünlerindendir. Karton çantalar genellikle alışveriş yapılan müşteriye satın aldıkları ürünleri içine koyması için verilir. Ancak güzel tasarlanmış karton çantalar sonraki zamanlarda da müşteriler tarafından günlük hayatlarında kullanılmaya devam edilir. Bu nedenle yapacağınız maliyeti sadece ürün satışınız üzerinden değerlendirmek yerine karton çantaları bir pazarlama ürünü olarak görmelisiniz.

Karton çantalar genelde insanlar arasında karton poşet veya kağıt çanta olarak da bilinir. İnsanlarda karton çanta hediye eden markalardan alışveriş yapma ve bu çantaları günlük hayatlarında kullanma eğilimleri vardır. Bu eğilimi avantajınıza kullanabilirseniz hem rakiplerinizin önüne geçmiş hem de yeni müşterilere ulaşacak bir pazarlama stratejisi yürütmüş olursunuz.

Müşterilerinize promosyon olarak vereceğiniz karton çantaların kalitesi pazarlama kampanyanız için büyük önem arz eder. Kalitesiz basılmış karton çantalar beklentilerinizi karşılamayabilir. Canwcan online matbaa avantajları ile size kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla hizmet verir. Siz de Canwcan’da uygun fiyatlar ile karton çanta siparişi verebilirsiniz.

 

Markanıza özel farklı özellikler için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım

Karton Çanta Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Karton çantalarda tasarımın ilgi çekici olması önemlidir. Renk seçimlerinizi çarpıcı ama uyumlu olarak seçmeye özen göstermelisiniz.
Eğer karton çantaları sattığınız ürünleri içine koyarak müşterilerinize verecekseniz boyutunu ona göre belirlemelisiniz.

Karton çantaların zemininde ek kağıt bulunmaktadır.
Tasarımınızı doğru ölçülerle yapmalısınız. Bunun için Canwcan hazır karton çanta şablonlarını kullanabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.