Kaşe Sırdaş

From  84,00

Açıklama

Kaşe

Kaşe firmaların ismi ve iletişim bilgileri başta olmak üzere, ihtiyaç duyulan tüm bilgileri gösterebilmek için kullanılan bir üründür. Özellikle firmaların muhasebe, lojistik ve insan kaynakları departmanları başta olmak üzere tüm departmanları için olmazsa olmaz bir ürün olan kaşe, kurumsal kullanımın yanı sıra kişisel olarak da kullanılabilir.

Kaşe ürününde önde gelen markalardan biri Sırdaş Kaşedir. Bu kaşe markasına ait farklı ebat seçeneklerini Canwcan.com’dan kolayca ulaşabilirsiniz. Sırdaş Kaşe baskı ürünlerinde 26×10 mm (Model 1), 41×16 mm (Model 2), 51×19 mm (Model 3), 58×22 mm (Model 4) ve 39×39 mm (Model 5) olmak üzere 5 farklı ebat seçeneği bulunmaktadır.

Kaşe ürünü tüm sektörde kullanılan bir üründür. Bu nedenle de kullanım yerlerine göre farklı renk kaşeler tercih edilebilir. Kaşe ürünlerinde ise 3 farklı renkte kartuş seçeneği bulunmaktadır; siyah kartuş, mavi kartuş ve kırmızı kartuş. Tüm bu renk ve ebat seçeneklerinizden dilediğinizi Canwcan.com ile hem online hem de uygun fiyatlı olarak kolayca sipariş edebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük online matbaası olan Canwcan.com’da kaşe dahil yüzlerce baskı ürününü uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Canwcan.com üzerinden vereceğiniz tüm siparişleriniz ise ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gönderilir. Hadi siz de hemen kaşe ve diğer baskı ihtiyaçlarınızı Canwcan.com ile verin, zaman kaybından kurtulun!

Güvenlik amacı ile firma bilgisi içeren kaşe siparişleri için;

  • Türkiye Cumhuriyeti’ne kayıtlı firmalardan, antetli kağıda yetki/talep dilekçesi ve vergi levhası istenmektedir.
  • Yabancı uyruklu firmalardan, antetli kağıda yetki/talep dilekçesi veya firma ile ilişkisini belirten belge istenmektedir.
  • Firma veya imza bilgisi içermeyen kaşeler için ek belge gerekmemektedir.
  • Kişiye özel yapılacak baskılar için kimlik belgesinin görseli istenmektedir.

Kaşe Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kaşe siparişinizin tasarımını hazırlarken gerekli tüm bilgilere yer verdiğinize emin olun.
  • Kaşe boyutunu seçerken içerisinde yer alacak bilgilerin çokluğu ve kaşenin kullanılacağı alanları göz önünde bulundurmalısınız.
  • Kaşelerde; Siyah Kartuş, Kırmızı Kartuş ve Mavi Kartuş olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. İhtiyacınıza ve kullanım alanlarınıza en uygun kaşe rengini siparişinizi verirken seçmeyi unutmayın.
  • Tasarımınızı doğru formatta ve ebatlarda yüklemeye özen gösterin. Bu nedenle, Canwcan ücretsiz kaşe şablonlarını kullanabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.