Logo Baskılı Kağıt Poşet Çanta

From  1.359,00

Açıklama

Logo Baskılı Kağıt Poşet Çanta

Kağıt poşette baskı isteyen, sade ve şık tasarım arayan ancak uygun fiyatlı ve ekonomik olmasını da talep eden işletmelerin sıklıkla tercih ettiği kağıt poşet ürününü “Logo Baskılı Kağıt Poşet / Çanta” olarak sizlerle buluşturuyoruz.

Ağırlıklı olarak perakende sektörünün gözdesi kağıt poşetler 2019 Ocak itibari ile yürürlüğe giren plastik poşetlerin kullanımlarının ücretli olması ile daha popüler olmaya başladı. Birçok farklı sektörde kendine yer edinen kraft kağıt poşet / çanta, plastik poşetlere göre daha doğa dostu olmasının yanı sıra işletmelerin müşterilerine ücretsiz olarak verebilmelerine de olanak sağlıyor. Bu sayede daha iyi bir müşteri deneyimi sunulabiliyor.

Sitemiz üzerinden Logo Baskılı Kağıt Poşet / Çantayı esmer kraft olarak logonuzun tasarımı ile sipariş verebilirsiniz. Özellikle tutma kolaylığı ve sağlamlık da sağladığı için tercih edilen burgu saplı bu ürünümüzde müşterilerinize en iyi deneyimi sunabilirsiniz.

Logo Baskılı Kağıt Poşet Çanta Ürün Özellikleri:

Ürüne yapılan baskı tekniği serigrafidir.
Baskı tekniğinden dolayı renklerde, ofset baskıya göre hafif ton farklılıkları olabilir.
Ürünün tamamına baskı yapılmamaktadır. Arka ve ön yüzüne aşağıda belirtilen ebatlarda baskı yapılmaktadır.
25x12x30 cm poşet üzerine 20x14cm
31x12x40 cm poşet üzerine 24×17 cm

Logo Baskılı Kağıt Poşet Çanta Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Tasarımınızı belirtilen ebatlarda çalışmaya özen gösteriniz. Yardımcı olması açısından ürün sayfasında yer alan ücretsiz şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
Ürüne tek renk baskı yapılmaktadır. Tasarım hazırlarken 1+0 Pantone Solid Uncoated renk kullanarak hazırlamanız gerekmektedir.
Baskı yönünü Ön + Arka seçtiğiniz durumlarda her iki taraf için aynı tasarım uygulanmaktadır.
Ürüne beyaz renk baskı yapılabilmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.