Mantar Bardak Altlığı

From  6.630,00

Açıklama

Mantar Bardak Altlığı

Bardak altlıkları hem yeme-içme sektöründeki mekanların hem de promosyon ürünü kullanan işletmelerin sıkça tercih ettikleri ürünlerdir. Mantar ve selefon kaplama kullanılarak üretilen bardak altlıkları ise kaymayan zemini ve emici yüzeyi ile kullanıcılara üst düzey bir deneyim vadediyor. Bu da markanızın değerine değer katarak, satışlarınızın artmasına katkı sağlıyor.

Altı mantar bardak altlığı 250 gram Amerikan Bristol kağıda 4 renk CMYK baskı yapılarak ve alt zeminde mantar, üst zeminde de selefon kaplama yapılarak üretilir. Mantar bardak altlıklarında yuvarlak ve kare olmak üzere iki çeşit kesim seçeneği bulunmaktadır.

Mantar Bardak Altlığı İmalat

Altı mantar bardak altlığı baskı için Canwcan.com ile siparişlerinizi online olarak hızlı ve kolay bir şekilde verebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük online matbaası Canwcan.com ile en uygun fiyatlarla siparişinizi verdikten sonra ürünleriniz kapınıza kadar ücretsiz kargo ile teslim edilir.

Altı Mantar Bardak Altlığı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bardak altlığı tasarımınızı yaparken dikkat çekici bir tasarım yapmaya özen gösterin. Böylece insanların ilgisini çekerek marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.
Tasarımınızı hazırlarken CMYK renkleri ile çalıştığınıza emin olun. Böylece baskı sonrası ortaya çıkacak olan ürünler ile tasarımınız aynı çizgide olacaktır.
Tasarım yüklerken doğru ve baskıya uygun ölçüleri kullandığınıza emin olmalısınız. Bu nedenle ücretsiz altı mantar bardak altlığı hazır şablonlarını kullanabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.