Masa Bayrağı

From  165,00

Açıklama

Masa Bayrağı Baskı

Masa bayrağı özellikle; kamu kuruluşları, belediyeler, oteller, şirketler ve dernekler tarafından kullanılmaktadır masa bayrakları, genellikle logo bastırılır ve şirketler, dernekler, kuruluşlar çalışma masalarında, toplantı masalarında ya da fuar, tanıtım gibi etkinliklerde bayrakları kullanırlar.

Yönetici masalarında da sıklıkla masa bayrakları bulunur, yöneticilerin önemli görüşmelerinde masa bayrakları kurumsallık göstergesi olur, aynı zamanda şirketlerin yer aldığı ya da çalıştığı ülkelerin bayrakları da bastırılarak kullanılır.

Masa bayrağı için kullanılan standart ölçüler 15 x 22,5 ve 8×32 cm’dir. Malzeme olarak çift kat saten kumaş kullanılır ve genellikle çift taraflı baskı yapılır. Masa bayrağı direkleri isteğe göre; tekli, ikili, üçlü, dörtlü ya da beşli olarak yapılabilmektedir. Çift taraflı baskılarda baskının arka yüzeye yansımasını önlemek için, ekstra astar ile kumaş kalitesi artırılmıştır.

Seçtiğiniz masa bayrağı takımına göre farklı tasarım yükleyebilirsiniz. Örneğin; 3’lü Takım sipariş etmeniz durumunda ön-arka aynı olacak şekilde 3 farklı tasarım yükleyebilirsiniz. Tüm adetlerde aynı 3 tasarımınız bulunmaktadır.

Online matbaa Canwcan.com’dan, baskılı masa bayrağı ve kırlangıç bayrak siparişi verebilirsiniz. İstemiş olduğunuz masa bayrağı baskı özelliklerini seçmeniz yeterlidir.

Masa Bayrağı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Masa bayrağı fiyatları istemiş olduğunuz ürün özelliklerine göre değişkenlik gösterecektir. Bu nedenle, sipariş vermeden önce istediğiniz ürün özelliklerini doğru seçtiğinizden emin olun.
  • Masa bayrağı tasarımında yer alacak logonuzu yüksek çözünürlüklü olarak kullanın.
  • Tasarım dosyanızı ai, psd ya da pdf olarak siteye yükleyin.
    Bayrak ürünlerimizde kumaşa baskı yapıldığı için, kağıda baskı yapılan ürünlere ve ekranda görünen renklere göre %10-15 oranında ton farkı oluşabilir. Kurumsal renkleriniz için mutlaka Pantone renklerinizi belirtmenizi rica ederiz.
  • İçerik seçimini doğru seçtiğinizden emin olunuz.
  • Türk bayrağı istiyorsanız, tasarım olarak eklemeli veya not olarak belirtmeniz gerekmektedir.

Not: Lisans gerektiren tasarımlar, ör. spor kulüplerine ilişkin ürünler basılamamaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.