Metal Plaket

From  165,00

Açıklama

Metal Plaket Baskı

Metal Plaket Baskı, bir başarı veya durum sonucu kişiyi ödüllendirmek / onurlandırmak için hediye edilen ve metal malzeme üzerine baskı yapılarak üretilen bir üründür. Maddi değerinden ziyade üzerine yazılan tebrik / temenni gibi mesajlar ile manevi bir ödene sahip olan metal plaket ürünü pek çok farklı alanda pek çok farklı amaçla kullanılabilir.

Plaketler genellikle bir etkinlik ile kişilere takdim edilir. Metal plaketlerin nasıl kullanıldığına bir örnek vermek gerekirse; bir şirket 10 yıllık çalışanları için plaket baskı siparişi vererek çalışanlarını ödüllendirebilir.

Türkiye’nin en büyük online matbaası canwcan ile Metal Plaket baskı siparişinizi uygun fiyat ve 6 taksit avantajlarından faydalanarak verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede basılarak adresinize kadar ücretsiz kargo ile gönderilir.

Metal Plaket Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tasarımınızı hazırlarken uygun format ve doğru boyutlarda çalışmanız gerekir. Bu nedenle sitede yer alan ücretsiz metal plaket şablonlarını kullanabilirsiniz.
  • Tasarımda kullanacağınız görsel ve logonun vektörel formatta olması gerekir. Aksi taktirde baskı kalitesinde bozulmalar yaşanabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.