Mouse Pad

From  6.904,00

Açıklama

Mouse Pad Baskı

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık kişiselleştirilebilir ürünler hayatımıza girdi. Her gün kullandığımız bilgisayarların yanında olan mouse padler bile kişiselleşti, sevdiğimiz bir fotoğraf ya da resim seçip kişiye özel baskı yaptırarak kullanabiliyoruz.

Özellikle şirketler logolarının basılı olduğu mouse pad baskıları müşterilerine promosyon amaçlı da verebiliyorlar. Promosyon mouse pad baskılar şirketlerin reklam yapmalarını sağlarken, aynı zamanda müşterilerinin memnuniyetini de arttıyor. Güzel hazırlanmış, üzerinde şirket logosu da bulunan mouse pad tasarımları müşteriler tarafından kullanıldıkça, farklı birçok kişi tarafından da dikkat çekiyor ve marka bilinirliğinin artması sağlanıyor.

Mouse padlerin üst kısmı genellikle pvc malzemeden, alt kısmı ise farklı kalınlıklarda olabilen kauçuk (nova) malzemeden yapılmaktadır. canwcan.com üzerinden online olarak promosyon mouse pad baskı siparişi verebilirsiniz.

Promosyon Mouse Pad Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstemiş olduğunuz ürün özelliklerini doğru seçtiğinizden emin olunuz.

Mouse pad tasarımınızı kurumsal kimliğinize uygun, profesyonel bir şekilde hazırlayınız. Tasarımda mutlaka yüksek çözünürlüklü logonuza yer veriniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.