Opak Sticker Etiket

From  64,00

Açıklama

Opak Sticker / Etiket Baskı

Opak Sticker / Opak Etiket markanızı iç ve dış mekanlarda potansiyel müşterilere ulaştırabileceğiniz bir pazarlama ürünüdür. Özellikle marka bilinirliğinizi arttırmanız için kullanabileceğiniz etiketler logonuzu insanların aklına kazımak konusunda oldukça etkilidir.

Opak etiketler kuşe etiketlere kıyasa daha sağlam bir maddeden yapılırlar. Bu nedenle markanızın daha uzun süreler etiketle birlikte temsil edilmesini istiyorsanız Opak sticker doğru tercih olacaktır. Ayrıca yapıştırıldığı zeminden söküldüğünde iz bırakma ihtimali daha düşük olduğu için bilgisayar stickerı olarak kullanmaya çok uygundur.

Opak Sticker‘ın 4 kesim şekli vardır; Oval, Dalgalı Oval, Yuvarlak ve Özel. 3x3cm, 5x5cm, 7x7cm ve 10x10cm ebatları Dalgalı Oval Kesim, Oval Kesim, Yuvarlak Kesim, Özel Kesim olarak, 4×6 cm ve 5×7 cm oval kesim ve özel kesim olarak 6 farklı ölçüde opak sticker, tercih edeceğiniz kesim şeklinde yaptırılabilir.

Opak etiketlerde basımın kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle Canwcan’ın online matbaa avantajını kullanarak en kaliteli baskıya hızlı bir şekilde uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Ürünlerin gönderimi, tekli kesilmeden kağıt üzerinde gönderilmektedir.

Opak Sticker/Etiket Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • 24 farklı çeşit içerisinden size en uygun olanı seçerken kullanım alanını mutlaka göz önünde bulundurun.
  • Seçmiş olduğunuz ölçüye göre tasarımınızı özelleştirin. Örneğin ufak ebat yuvarlak kesim bir etiket içerisine logo dışında bir bilgi koyarsanız tasarımınız olması gerekenden daha karışık görünebilir.
  • Sade ve şık bir tasarım yapmaya gayret edin. Bazı markaların etiketlerinin, sırf hoşlarına gittiği için insanlar tarafından bilgisayarlarında, ofislerinde vs. kullanıldığına denk gelmişsinizdir. Sizin de amacınız insanlar keyifle taşıyacağı bir tasarım yapmak olmalı.
  • Tasarımlarınızdaki ölçülerin doğru olmasına özen gösterin. Bunun için işinizi kolaylaştıracak Canwcan Opak Sticker/Etiket hazır şablonlarını kullanabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.