Oto Kokusu Dönen Hareketli

From  1.521,00

Açıklama

Dönen Hareketli Oto Kokusu Baskı

Oto kokusu kullanım alışkanlığının yüksek olması sebebi ile en çok tercih edilen promosyon ürünlerinin başında gelir. Özellikle oto yıkama, benzin istasyonları, otomobil servisi sunan işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilen ve müşteri beğenisi ile birlikte marka bilinirliği de sağlaması sayesinde oldukça faydalı bir üründür. Hem kokusal olarak hem de tasarımsal olarak dikkat çeken Dönen hareketli oto kokusu aynı zamanda araç içinde dikiz aynası gibi en çok göz önünde bulunan alanlarda kullanılır.

Emprenye adı verilen emici özelliğe sahip koku kağıdına direk baskı yapılarak üretilen Dönen Hareketli Oto Kokusu ile; okyanus kokusundan yasemine, lavantadan portakala 10’un üzerinde koku opsiyonlarından birini seçebilir ve 3 boyutlu yapısı ile markanızı kolaylıkla öne çıkabilirsiniz. Kullanılan baskı sistemi sayesinde koku kağıdının etrafında bir kaplama yoktur ve bu sayede havayla ürün daha iyi temas eder, koku yayılım alanı da geniş olur. Eşsiz koku seçenekleri ve dikkat çekici tasarımı ile 3 boyutlu oda kokusu hem sizi hem de müşterinizi memnun edecek.

Canwcan.com üzerinden tasarımınızı yükleyerek dilediğiniz esansta Dönen hareketli oto kokusu kolayca bastırabilir,

Promosyon Oto Kokusu Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dönen hareketli oto kokusu baskı siparişi vermeden önce öncelikle istediğiniz ürünün ebat ve koku seçeneklerini belirleyin.
Dönen hareketli oto kokusu üç boyutlu yapısı sayesinde dikkat çekici olacaktır, ürünün araç içinde sürekli göz önünde bulunacağını düşünerek tasarımınızı yaparsanız marka bilinirliğinize olan katkı da yüksek olacaktır.

Tasarımınızda mutlaka yüksek çözünürlüklü logonuz ile birlikte adres, telefon gibi iletişim bilgilerinize de yer verin.
Tasarım dosyanızı pdf, ai ve psd formatlarından biri ile siteye yükleyerek siparişi tamamlayın.
Baskı yapılan malzeme kokulu kartondur ve boya emilim miktarı yüksektir. Bu nedenle, diğer kağıtlara göre baskıda renkler daha soluk gözükmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.