Personel Yaka Kartı

From  1.104,00

Açıklama

Personel Yaka Kartı Baskı

Personel yaka kartı ya da personel yaka kimlik kartları kurumsal ve kurumsal olma yolunda giden firmalarda olmazsa olmaz baskı ürünlerindendir. Bu nedenle pek çok firma düzenli aralıklarla, tüm personel için kimlik baskı yaptırma ihtiyacı duyar. Sıklıkla yapılan ve yüksek adetlere ulaştığında ciddi maliyetlere sebep olabilecek olan personel kimlik kartı baskısı, yüksek kalite ile basıldığında uzun süreler dayanır ve bu da uzun vadede maliyetlerinizi ciddi ölçüde aşağı çeker.

Canwcan, her tür baskı ürününü kaliteli hizmet ve uygun fiyat avantajları ile alabileceğiniz, Türkiye’nin en büyük online matbaasıdır. Online olarak vereceğiniz personel kimlik kartı siparişiniz, Canwcan ile hızla basılarak, adresinize ücretsiz kargo ile gönderilir. Canwcan’da siparişinizin öncesinde ve sonrasında her türlü desteği de yine kaliteli hizmet anlayışı ile alır, her aşamada Canwcan ile çalışmanın rahatlığını hissedersiniz.

Personel yaka kartları sadece ön ve ön/arka seçenekleri ile basılabilir. Personel kartı üzerinde yer alacak olan bilgilerde ise Ad Soyad, Ad Soyad + Fotoğraf veya tüm kimlik bilgilerine yer verilebilir. Personel kimlik kartları, 8.6×5.4 cm boyutunda, 760 Micron plastik(kredi kartı kalınlığında) kullanılarak ve 4 Renk CMYK ile basılır. Personel yaka kartı üzerine yapılan baskı dijital baskıdır. Dijital baskı UV baskıya göre daha dayanıklıdır. Bu sayede ürün baskıları uzun süre solmadan ve soyulmadan kalacaktır.

Plastik Personel Kimlik Kartı Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Personel kimlik kartı tasarımınızı doğru ölçülerde yapmaya özen göstermelisiniz. Bu noktada Canwcan ücretsiz personel kimlik kartı hazır şablonlarını kullanabilirsiniz.
Baskının 4 Renk CMYK kullanılarak yapılacağını unutmayın ve tasarımınızı bu doğrultuda şekillendirin.

Personel Yaka Kartı Örneği:
Personel Yaka Kartı

personel kimlik karti canwcan

Plastik Personel Kimlik Kartı Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Personel kimlik kartı tasarımınızı doğru ölçülerde yapmaya özen göstermelisiniz.
Bu noktada Canwcan ücretsiz personel kimlik kartı hazır şablonlarını kullanabilirsiniz.
Baskının 4 Renk CMYK kullanılarak yapılacağını unutmayın ve tasarımınızı bu doğrultuda şekillendirin.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.