PVC Bardak Altlığı

From  3.713,00

Açıklama

PVC Bardak Altlığı Baskı

Pvc bardak altlığı markaların sıkça kullandığı pazarlama ürünlerinden biridir. Özellikle karton bardak altlığından çok daha dayanıklı ve dolayısıyla uzun ömürlü olması sebebiyle tercih edilen Pvc bardak altlıkları firmanıza pazarlama anlamında fazlasıyla değer katabilir.

Özellikle maliyet ve performans değerlendirmesi yapıldığında bardak altlıklarının düşük maliyetlere birçok kişiye etkili bir şekilde ulaştığını kabul etmek lazım. Birçok mekan, ofis ve evde kullanılan bu ürünün markanızı kaç kişiye ulaştıracağını düşünecek olursanız ne kadar mantıklı bir yatırım olacağını bir kez daha görmüş olursunuz.

Pvc bardak altlıklarınızı kare veya yuvarlak kesim biçimleriyle Canwcan’dan en uygun fiyatlarla kolayca bastırabilirsiniz.

PVC Bardak Altlığı Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tasarımınıza ve ulaşacağı kitlenin kullanım alanına göre kesiminizi belirlemelisiniz.

İlgi çekici bir tasarım yapmanız daha çok kişiye ulaşmanız manasına gelecektir. Bazı insanların bardak altlıklarından koleksiyon dahi yaptıklarını unutmayın.

Tasarımınızı yaparken uygun ölçüleri kullandığınıza emin olun. Canwcan Pvc bardak altlığı hazır şablonları bu konuda size yardımcı olabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.