Baskılı Şeffaf Siperlik Masaüstü Banko Üstü Seperatör

From  705,00

Açıklama

Baskılı Şeffaf Siperlik Masaüstü Banko Üstü Seperatör

Sosyal mesafeyi korumayı artırmak ve hastalıkların bulaşıcı etkisini azaltmak için üretilmiştir. İş yerlerinde çalışmak zorunda olan kişiler için olmazsa olmaz denilebilecek Baskılı Koruyucu Seperatör, hem kendi sağlığınızı hem de müşterilerinizin sağlığını koruma da önemli bir rol oynamaktadır. Baskılı olması sayesinde baskı yapılabilen alanlara her türlü önemli uyarı veya marka reklamı yapılabilir. İki farklı model seçeneği olan Baskılı Koruyucu Seperatörün yere sıfır modeli; Restoranlarda, kafelerde veya çalışma alanlarında masalara veya ortak alanlara yerleştirilerek kişiler arası sosyal mesafenin korunmasına yardımcı olur. Dilerseniz diğer model olan yerde yukarıda ile banko, kasa, vezne gibi yerlerin önlerine yerleştirerek koruyucu Seperatör olarak kullanabilirsiniz.

Eczane, market, banka, hastane, restoran vb. birçok yerde sıklıkla tercih edilen Baskılı Koruyucu Seperatör; kolay kurulumu, şeffaf PVC’li penceresi, dayanıklı ve hafif yapısıyla istediğiniz yerde kullanıma uygundur.

Güvenli bir ortam oluşturmaya yardımcı olan Baskılı Koruyucu Seperatör, kendi özel tasarımınız ile basılır. Online sipariş verme kolaylığının yanında ücretsiz kargo ve kredi kartına taksit gibi avantajlarıyla da şimdi Canwcan.com’dan siparişi verin.

Pleksi Koruyucu Seperatör Özellikleri:

Ürünün pencere kısmında iki tarafı parlak şeffaf PVC bulunmaktadır. PVC ürüne tek bir yüzeyden yapıştırılmış olarak gelmektedir.

Ürün 1 ana parça ve 2 ayakla beraber demonte olarak gönderilmektedir.

Pencere ebadı yere sıfır 71×67 cm ve yerden yukarıda 71×82 cm olan ürünlerde aynıdır; yere sıfır 95×67 cm ve yerden yukarıda 95×82 cm ile pencere ebatları aynıdır.
Ayak ebadı 36×44 cm’dir.

Kaliteli malzemesi uzun süre kullanıma olanak sağlarken, hafif olması sebebiyle istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.
Uzun süreli kullanıma müsait olan ürün hafifçe toz bezi ile silinebilir, sterilizasyonu alkol ve dezenfektanla yapılabilir.
Ürünü darbelerden koruyunuz. Darbeye maruz kalma veya devrilme gibi durumlarda çizilme veya kırılma gibi hasarlar oluşabilir.

Baskılı Şeffaf Siperlik Masaüstü Banko Üstü Seperatör Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Ürününüzün boyutunu seçerken kullanılacağı alanı ve içerisinde yer verilecek bilgileri mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.
Tasarımınızda marka bilgisi ve önemli uyarılar bulundurmak müşterilerin veya çalışanların dikkatini çekmede etkili olacaktır.

Tasarım yaparken seçtiğiniz ebada uygun çalışmaya özen gösteriniz. Yardımcı olması açısından Baskılı Koruyucu Seperatör hazır şablonlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.