Şeffaf Sticker / Etiket

From  63,00

Açıklama

Şeffaf Sticker / Etiket Baskı

Şeffaf Sticker / Etiket çok yaygın olarak kullanılan etiket ailesinin en şık üyelerinden biri. Çok kullanılan klasik etiketlerden faklı olarak Şeffaf stickerda beyaz bir zemini olmaz. Bu sayede sadece logonuzu insanların önüne koyarak dikkati dağıtmamış olursunuz.

Şeffaf Stickerın 4 kesim şekli vardır; Oval, Dalgalı Oval, Yuvarlak ve Özel. 3x3cm, 5x5cm, 7x7cm ve 10x10cm ebatları Dalgalı Oval Kesim, Oval Kesim, Yuvarlak Kesim, Özel Kesim olarak, 4×6 cm ve 5×7 cm oval kesim ve özel kesim olarak 6 farklı ölçüde opak sticker, tercih edeceğiniz kesim şeklinde yaptırılabilir.

Şeffaf etiketlerde logoya odaklanılması bir avantajken, eğer baskı kalitesiz yapılırsa bu bir dezavantaja dönüşebilir. Bu nedenle Canwcan’ın online ve organize matbaa avantajını kullanarak en kalitelisini, hızlıca ve uygun fiyatlarla bastırabilirsiniz.

Ürünlerin gönderimi, tekli kesilmeden kağıt üzerinde gönderilmektedir.

Şeffaf Sticker / Etiket Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tasarımınızda yer vereceğiniz logonuzu yüksek çözünürlüklü olarak yüklemelisiniz.
  • Tasarım boyutunu seçerken etiketin kullanım alanını göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.
  • Tasarımınızı uygun ölçülerde yaptığınıza emin olun. Bunun için Canwcan Şeffaf Sticker / Etiket hazır şablonlarını kullanabilirsiniz.
  • Önemli: Tasarımınızda çok açık renkler kullanmamaya özen gösteriniz. Aksi takdirde ürün, kullanacağınız zemin üzerinde istediğiniz etkiyi yaratmayabilir.
  • Ürüne beyaz renkli baskı yapılamamaktadır. Tasarımda beyaz bırakılan alanlar şeffaf çıkmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.