Sopalı Bayrak

From  623,00

Açıklama

Sopalı Kumaş Bayrak

Sopalı bayrak ürünü özellikle siyasi parti mitinglerinde ve spor kulüplerinin etkinliklerinde sıklıkla kullanılır. Hem parti veya kulüp bayrakları hem de Türk bayrağı olarak kullanılabilen sopalı bayrak ürünü siparişlerinizi Canwcan.com ile uygun fiyatlı ve online olarak verebilirsiniz. Siparişiniz sonrası ürünleriniz hızlı şekilde hazırlanarak adresinize kadar ücretsiz kargo ile gönderilir.

Sopalı Türk bayrağı siparişi verirken bayrak tipi alanından ilgili seçimi yapmanız yeterli olacak, herhangi bir tasarım yüklemeniz gerekmeyecektir. Eğer kendi marka veya partinize özel bir bayrak siparişi verecekseniz ilgili tasarımı yüklemeniz gerekmektedir. Siparişinizi oluştururken 20×30 cm, 30×45 cm, 50×70 cm bayrak boyutları arasından size uygun olanı seçmeli ve o şekilde devam etmeniz gerekmektedir.

Türkiye’nin en büyük online matbaası Canwcan.com ile vereceğiniz sopalı bayrak siparişleri kaliteli ve hızlı bir şekilde üretilir. Bu sayede zaman kaybetmeden etkinliğinizde kullanılacak olan ürünlerinizi adresinize kadar teslim almış olursunuz. Siz de etkinliklerinizi sopalı bayraklarla renklendirmek isterseniz, hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Sopalı Bayrak Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Özel tasarımlı bayrak siparişlerinizde ebat seçimini yaparken kullanım alanını ve amacını göz önünde bulundurmalısınız.
  • Özel tasarım sopalı bayrak siparişlerinizde siyasi parti logoları kullanacaksanız, konu ile alakalı canlı destek üzerinden bize ulaşarak tasarım desteği alabilirsiniz.
  • Tasarımlarınızı hazırlarken doğru ölçüleri kullandığınıza emin olmalısınız. Bu nedenle sitemizde yer alan hazır sopalı bayrak şablonlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Not: Lisans gerektiren tasarımlar, örn. spor kulüplerine ilişkin ürünler basılamamaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.