Spor Tişört Baskı – Polo Yaka

From  88,20

Açıklama

Polo Yaka Spor Tişört Baskı

Nefes alan gözenekli dokusu sayesinde sıcak havalarda sıklıkla tercih edilen polyester Tişört ürünü özellikle marka etkinliklerde, özel spor organizasyonlarında, okullarda sıklıkla tercih edilmektedir. 4 temel beden seçeneğinden (S,M,L ve XL) tercih ettiklerinizin miktarlarını girerek kolaylıkla sipariş verebileceğiniz Mikro Polyester Spor Tişörtlerde süblimasyon baskı tekniği kullanılmaktadır. Kullanılan baskı tekniğinin doğası gereği ürün defalarca yıkansa da soyulma vb deformasyonlar oluşmaz.

Ağırlıklı olarak logo yerleşimi ile birlikte tercih edilen Mikro Polyester Spor Tişört ürününde ön ve arkada a4 boyutunda baskı alabilirsiniz. Marka logosu ile birlikte hem slogan kullanımı hem de etkinliğe özel tasarımlar da kullanabilirsiniz. Arka ve önde farklı tasarımlar tercih edebilirsiniz.

Spor T-Shirt Baskı ürünümüzle birebir aynı özellik ve kalitede olan Polo Yaka T-Shirt ürünümüzde yaka kısmı farklılık göstermektedir. Özellikle polo yaka tercih edenler için üretilen Polo Yaka Spor T-Shirt Baskı ürünümüzü dilediğiniz tasarımla sipariş verebilirsiniz.

Polo Yaka Spor Tişört Beden Ölçü Tablosu

(GÖĞÜS – BOY – BEL)
SMALL 50-67-47
MEDIUM 53-69-50
LARGE 56-72-53
XLARGE 58-75-55

Ölçülerde, dikim ve kumaş esnemelerinden dolayı +/- 3 cm fark olabilir.

Ürün Özellikleri:

Ürünlerimiz Unisex’tir. Hem kadın hem erkek kullanımı için uygundur.
Ürün maksimum 40 derecede, çamaşır makinesinde yıkamaya uygundur.
Baskılı bölge tersten ütülenmelidir.
Kumaş özellikleri aynı kalmak kaydıyla renk tonlarında ve kumaşın dokusunda küçük farklılıklar olabilir.
Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler
Sadece ön, sadece arka ya da hem ön hem arka alana baskı tercih edebilirsiniz. Hem ön hem arka baskı tercih edildiğinde her iki tarafın tasarımlarının sisteme yüklenmesi gerekmektedir.
Baskıya uygun tasarım iletmeniz ürünün baskı onayını hızlı almanızı sağlayacaktır, tasarımlarınızı yüklemek için ürün şablonlarını kullanmanızı öneririz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.