Takvimli Mouse Pad

From  606,00

Açıklama

Takvimli Mouse Pad Baskı

Teknoloji çağı içerisinde hepimiz neredeyse her gün bilgisayar kullanıyoruz. Mouse pad ise bilgisayar kullanımımızı kolaylaştıran önemli aksesuarlardan biri. Bu nedenle birçok firma mouse padleri pazarlama aracı olarak da sıklıkla kullanıyor. Bu sayede markalar gün içerisinde sürekli müşterilerinin gözleri önünde olarak, müşteri ile kurdukları bağları güçlendiriyorlar.

Takvim baskılı mouse pad kullanıcıya sunduğu ekstra fayda ile bir pazarlama ürünü olarak daha yüksek bir etkiye sahiptir. Müşteriler kendilerine takvim olarak da ek bir fayda sağlayacak olan takvimli mouse padlerinizi kullanmaya daha eğimli olurlar.

Takvimli mouse pad baskıda genellikle üst kısımda pvc alt kısımda ise kauçuk malzeme kullanılır. Canwcan’nın kaliteli malzemeleri ile basılan takvimli mouse pad ile kullanıcılara en iyi deneyimi en uygun fiyatlarla sunabilirsiniz.

Takvimli Mouse Pad Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tasarımınızda yüksek çözünürlüklü logonuzu kullanmayı ihmal etmeyin.

Tasarımınızda iletişim bilgilerinize de yer vermelisiniz. Böylece müşterileriniz diledikleri zaman size ulaşabilirler.
Tasarımınızı doğru ölçülerde hazırladığınıza emin olmalısınız. Canwcan hazır takvimli mouse pad şablonlarını işinizi kolaylaştırmak için kullanabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.