Tebeşirli Yaka Kartı

From  80,00

Açıklama

Tebeşirli Yaka Kartı Baskı

Tebeşirli yaka kartı, özel kalemi ile üzerine isim yazılabilir olmasıyla standart yaka kartlarından farklı olarak öne çıkan bir üründür. Ürüne baskı yapılabilen alanı damla etiketlidir, altında ise siyah renkte dikdörtgen şeklinde yazı yazılabilen alan mevcuttur. Yaka kartları, hizmet sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin çalışanları için kullanması tavsiye edilen ürünlerden biridir. Mıknatıs veya iğne aparatı ile yakaya tutturulabilen tebeşirli yaka kartı / yaka isimliği, farklı görünümü ile hem firma logosunun vurgusunu yapar, hem de çalışan kişinin isminin okunmasında kolaylık sağlar. Özellikle; restoran, otel, kafe, banka gibi hizmet sektöründe çalışanların kullandığı yaka kartları aynı zamanda fuar veya çeşitli organizasyonlarda da kullanılabilir.

Türkiye’nin en büyük online matbaası olan canwcan’dan yaka kartı baskı siparişlerinizi uygun fiyatlarla vererek, yüksek hizmet kalitesinin farkını yaşayabilirsiniz.

Tebeşirli Yaka Kartı Ürün Özellikleri:

Ürünler tekli poşetlenmektedir.
Tebeşirli yaka kartı ile birlikte özel kalemini de dilerseniz satın alabilirsiniz.
İsimlerin kolayca silinip yeniden yazılabilir olması sayesinde, uzun süreli kullanım için uygundur.
Ürün kullanma talimatı, ürün ile birlikte paket içerisinde gönderilmektedir.
Yazı yazıldıktan sonra silinmesi için alkol bazlı bir sıvı (aseton, kolonya, vb.) kullanmanız gerekmektedir.

Tebeşirli Yaka Kartı Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Tebeşirli yaka kartı tasarımınızı doğru ölçülerde yapmaya özen göstermelisiniz. Bu noktada canwcan ücretsiz tebeşirli yaka kartı hazır şablonlarını kullanabilirsiniz.
Baskının tek yön, 4 Renk CMYK kullanılarak yapılacağını unutmayın ve tasarımınızı bu doğrultuda şekillendirmeye özen gösteriniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.