Tutkallı Bloknot Baskı

From  323,00

Açıklama

Tutkallı Bloknot Baskı

Teknoloji ne kadar gelişmiş olursa olsun hala çevremizde tutkallı bloknot kullanan o kadar çok insan görüyoruz ki bunun vazgeçilmesi zor bir alışkanlık olduğunu söyleyebiliriz. Hem kullanım kolaylığı hem de taşınma konusundaki rahatlığı ile Tutkallı Bloknotun müşterilerinizin çok işine yarayacak bir promosyon ürünü olduğunu söyleyebiliriz.

Bloknotların kullanım alanlarının başında etkinlikler ve ofis içi kullanım gelir. Etkinlikler de markanızın logosunun olduğu bloknotlar müşterilerinizin elinde sizin reklamınızı uzun süreler yapmaya devam ederler. Bu da firmanıza standart reklam yöntemlerinden daha fazla avantaj sağlar. Ofis içi kullanımlarda ise müşterilerinizin sürekli gözü önünde kalarak sizden daha fazla alım yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Bloknot gibi promosyon ürünleri markanızın sürekli olarak müşterilerinizin sürekli olarak sizi hatırlamasına ve müşterilerinizle aranızdaki bağın kuvvetlenmesine sebep olur. Bu da birçok firmanın çok yüksek bütçeler harcayarak elde etmeye çalıştığı bir şeydir. canwcan’nın online matbaa ayrıcalıkları ile en kaliteli Tutkallı Bloknotlarınızı bastırabilir. Bu kalite ile de bu promosyon kampanyanızdan en yüksek dönüşleri alabilirsiniz.

Ürünün alt kısmında taşıyıcı kağıt bulunmaktadır. Görsellerde gözüktüğü gibi, hazır ve kapaksız olarak gönderilmektedir.

Tutkallı Bloknot Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tutkallı Bloknot baskılarında A4 (21×29.7cm), A5 (14.8x21cm) ve A6 (10.5×14.8) olmak üzere üç boyut kullanır. Hangi boyuta seçeceğiniz konusunda müşterilerinizin kullanım alanlarını dikkate almanızda fayda var.
Yaprak sayıları +/- %10 değişiklik gösterebilir.
Tasarımınızın şık ve sade olması müşterilerinizin bloknotlarınızı yanlarında taşımaları için onları teşvik edecektir.
Bloknot tasarımınız içerisinde potansiyel müşterilerin size ulaşabilecekleri iletişim bilgilerine de yer vermeyi unutmayın.
Tasarımınızı doğru ölçülerle yapmaya özen gösterin. Bunun için canwcan hazır bloknot şablonlarını kullanabilirsiniz.
Ürünü çizgili, çizgisiz veya kareli olarak tasarlayabilirsiniz. Bloknot sayfaları hazırladığınız tasarıma göre basılacaktır, yardımcı olması açısından şablonlarımızı kullanabilirsiniz.

tutkallibn
Tutkallı Bloknot Baskı

Ek bilgi

Marka

canWcan

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.