Unisex Tişört

From  184,00

Açıklama

Unisex Tişört Baskı

Unisex tişört tüm etkinlik ve organizasyonlarda kullanıma uygun Tişörtler, pamuk dokusuna yakın kesik elyaf kumaşı ile yüksek konfor sunarken yüksek baskı kalitesi ile de uzun ömürlü kullanıma olanak sağlıyor. Her dönemde yoğun olarak tercih edilen baskılı tişörtler, kişisel kullanımlar için de yoğunlukla tercih edilmektedir.

Okullar, küçük ve büyük işletmeler, hastaneler ve daha birçok sektör etkinliklerinde, çalışan memnuniyetini arttırmada, promosyon ve iletişimde baskılı tişört tercih ediyor. Özellikle günlük kullanıma uygun şekilde tasarlanan bisiklet yaka Unisex Tişört, kadın ve erkek bedeni ile uyumludur.

Tişörtlerimizin kalıpları standart olup, 4 farklı beden seçeneğinde sipariş verilebilir. En uygun bedeni seçmek için beden ölçü tablosundan yararlanabilirsiniz.

(GÖĞÜS – BOY – BEL)
SMALL 48-65-47
MEDIUM 51-69-50
LARGE 54-73-53
XLARGE 57-76-56

Ölçülerde, dikim ve kumaş esnemelerinden dolayı +/- 3 cm fark olabilir.

Unisex Tişört Baskı Ürün Özellikleri:

Ürünler şeffaf poşetlerde gönderilir.
Malzeme kesik elyaf – %100 polyester kumaştır.
Makinede maksimum 30 derecede tersten hassas yıkamaya uygundur. Kurutma makinesi için uygun değildir.
Baskının bozulmaması için ürünler tersten ve fazla bastırılmadan ütülenmelidir. Tişörtün içine ve ütü yapılan bölgenin üzerine yağlı kağıt veya bez konulmalıdır.
Kumaş özellikleri aynı kalmak kaydıyla renk tonlarında ve kumaşın dokusunda küçük farklılıklar olabilir.
Baskı ve kumaş kalitesi uzun süreli kullanımlar için uygundur.

Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sadece ön, sadece arka ya da hem ön hem arka alana baskı tercih edebilirsiniz. Hem ön hem arka baskı tercih edildiğinde her iki tarafın tasarımlarının sisteme yüklenmesi gerekmektedir.
Tasarımınızın baskıya uygunluğunu kontrol ediniz. Baskıya uygun tasarım iletmeniz ürünün baskı onayını hızlı almanızı sağlayacaktır, yardımcı olması açısından ürün şablonlarımızı kullanmanız önerilir.
Tasarımınızı maksimum 300 dpi olacak şekilde yükleyiniz.
Fotoğraflı baskı dosyalarınızı düşük kalitede yollamamanız önerilir. Fotoğraf baskı için yüksek kalitede dosya yüklemeniz gerekmektedir, 300 dpi üzerinde dosya yüklememeniz gerekmektedir.
Lisans gerektiren tasarımlar ve hukuki açıdan uygun olmayan tasarımlar basılamamaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.