Yaka Kartı İpi

From  1.143,00

Açıklama

Yaka İpi Baskı

Baskılı yaka kartı ipi bir diğer adıyla kart askı ipi etkinliklerde ve kurumsal firmalarda vazgeçilmez ürünlerdendir. Özellikle marka imajı açısından yaka ipi oldukça önemlidir. Etkinliklerde yaka ipi sponsor firmanın veya düzenleyen firmanın logosu basılarak oldukça sık kullanılır. Etkinliklerde en çok görünen ve akla kazınan yerlerden biri de kart askı ipidir, bu nedenle de yaka ipi logo baskısı için kesinlikle kullanmanız gereken bir alandır.

Özellikle kurumsal firmalar personel kartlarını verirken firma logosunun basılı olduğu bir yaka ipi ile birlikte verirler. Bunun nedeni marka imajını ve kurumsal imajı güçlendirmektir. Baskılı yaka ipi bu açıdan firmalara çok önemli bir katkı sağlar.

Kart askı ipi siparişi için kullanabileceğiniz en hızlı kanal online matbaa kanalıdır. canwcan sayesinde hem siparişlerinizi uygun fiyatlarla verebilir hem de ücretsiz kargo gibi avantajlarla hizmet kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Logo Baskılı Yaka İpi Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Yaka ipi tasarımınızda kullanacağınız logonun yüksek kaliteli olmasına özen göstermelisiniz.
  • Zemin rengi ve tasarımınız arasındaki uyumu göz önünde bulundurmalısınız.
  • Tasarımınızı hazırlarken doğru ölçüleri kullandığınıza emin olmalısınız. Bu nedenle canwcan hazır yaka ipi şablonlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.