Yazar Kasa Pos Rulo

From  104,00

Açıklama

Yazar Kasa, Termal ve Pos Rulolar

Yazar kasa ruloları, perakende satış yapan birçok firmanın zorunlu olarak kullandıkları ürünlerdir. Bu ürün ayrıca termal rulo kağıdı olarak da adlandırılır. Kağıt rulo ürünleri yazar kasa, pos cihazı, hesap makinesi, elektronik tartı gibi pek çok cihaz içerisinde kullanılır. Haliyle de perakende sektöründe iş yapan firmaların neredeyse tümü bu ürünü sürekli olarak kullanmak durumundadır. Sürekli kullanılması zorunlu olan bir üründe de uygun fiyat ve sipariş verme kolaylığı oldukça önemlidir. canwcan.com ile vereceğiniz termal rulo siparişlerinizde hem uygun fiyat fırsatını yakalamış hem de kolay ve güvenli şekilde alışverişinizi tamamlamış olursunuz.

Yazar kasa ve pos cihazları gibi cihazların pek çok marka ve rulo çeşidi bulunmaktadır. Dolayısıyla ihtiyaç duyulan rulo çeşidi de bu cihazlara göre değişiklik göstermektedir. Canwcan.com ile vereceğiniz rulo siparişlerinizde her türlü cihaz için rulo kağıdı bulma imkanınız olacaktır. En uygun yazar kasa rulo fiyatları ile sipariş verebileceğiniz rulo çeşitlerine göz atmanızda fayda var.

Rulo Çeşitleri

Rulo çeşitleri boyutuna ve kullanılan kağıdın çeşidine göre değişkenlik gösterir. Bu kağıt türleri ve boyutlar da kullanılan cihazın marka ve özelliklerine göre belirlenir. Bu nedenle sipariş edeceğiniz rulonun kullandığınız yazar kasa veya pos cihazı markası ile uyumlu olmasına özen göstermeli ve siparişinizi o şekilde vermelisiniz.

Termal Kağıt Pos Rulosu – 56 mm x 25 mt

Vera pos cihazı rulosu olarak da bilinen 56 mm x 25 mt boyutundaki termal kağıt pos rulosu ürünü 1 nüsha olarak ve istenilen adetlerde olacak şekilde sipariş edilebilir. Bu ürün Vera marka tüm pos cihazlarında aynı zamanda Beko marka pos cihazlarında gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Termal Yazar Kasa Rulosu – 80 mm x 30 mt

Piyasada kullanılan pek çok marka cihaz ile uyumlu olan bu ürünü Canwcan.com’da uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. Bu rulo ürünü kullanabileceğiniz cihazlar ise şöyle; Beko Pos Cihazı, Epson Yazar Kasa, Hugin Yazar Kasa, IBM Yazar Kasa, İnter Yazar Kasa, NCR Yazar Kasa, Siemens Yazar Kasa, Casio Yazar Kasa, Zebra Yazar Kasa, Bixolon Yazar Kasa, Teknoross Yazar Kasa.

Termal Yazar Kasa Rulosu – 80 mm x 40 mt

Bu ürün ortalama uzunluğa sahip ve özellikle iş akışı orta düzeyde yoğun olan işletmelerin kullanımına daha uygundur. Pek çok cihaza uygun olmakla beraber şu marka cihazlarda kullanılabilir: Beko Pos Cihazı, Epson Yazar Kasa, Hugin Yazarkasa, IBM Yazar Kasa, İnter Yazar Kasa, NCR Yazar Kasa, Siemens Yazar Kasa, Casio Yazar Kasa, Zebra Yazar Kasa, Bixolon Yazar Kasa, Teknoross Yazar Kasa.

Ürün Özellikleri:

Ürünler 10’lu ışık geçirmez ambalajlarda paketlenmiş olarak gönderilmektedir.
Rulo uzunluğu +/- 1 metre fark edebilir.
Rulo genişliği +/- 0,5 mm fark edebilir.
Isısı +35 derece santigratı geçmeyen, nem oranı %80’in altında olan ortamlarda, ışık geçirmeyen ve kağıda zarar vermeyen kutularda saklanmalıdır.
Son kullanma tarihi ürünün arka sayfasında yazmaktadır.
Üretildiği tarihten itibaren 7 yıl silinmeme garantisine sahiptir.
Siyah mürekkepli kağıt rulo kullanılmaktadır. Termal yazar kasadan çıkan kağıtta yazılar siyah renkte olacaktır.
Cihazlarda tozlanma yapmayan kaliteli kağıtlar kullanılmaktadır.
TSE standartlarına uygundur.
FSE belgeli ürünlerle doğa dostu üretim yapılmaktadır.
BPA’sız ve fenolsüz kağıt kullanılmaktadır.

En Uygun Yazar Kasa Rulo Fiyatları

Canwcan.com müşterilerine tüm baskı ürünlerinde olduğu gibi rulo ürünlerinde de en uygun fiyatı sunmaya çalışır. Geleneksel matbaalara kıyasla hem online sipariş kolaylığı hem de daha uygun fiyatları ile online matbaa deneyimini yaşamalısınız. Vermiş olduğunuz rulo siparişleri ister tek mağazanıza isterseniz de her mağazanıza ayrı ayrı ücretsiz kargo avantajı ile gönderilir. Böylece ciddi bir operasyon yükünden kurtularak işinize odaklanabilirsiniz.

En Uygun Pos Cihazı Rulo Fiyatlar

Perakende sektöründen kullanılan pos cihazları marka anlamında oldukça çeşitlidir. Canwcan.com ile sipariş edeceğiniz pos ruloları ise tüm bu farklı markaların cihazlarına sağladığı uyumla işinizi kolaylaştırır. Ayrıca uygun fiyat ve hızlı sipariş kolaylığı ile Türkiye’nin en büyük online matbaası olan. Hadi siz de geleneksel matbaa süreçlerinden sıyrılın ve uygun fiyatlarıyla online matbaanın keyfini çıkarmaya başlayın!

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.