Yelken Bayrak

From  828,00

Açıklama

Yelken Bayrak Baskı

Yelken bayrak tanıtım faaliyetleriniz için önemli bir reklam ürünüdür. Yelken bayrağı açılış etkinliklerinden fuar organizasyonlarına, mağaza önlerine kadar markanızı duyurmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

Yelken bayrak bir diğer adıyla plaj bayrağı üzerine her çeşit yazı, fotoğraf, grafik bastırabileceğiniz reklam materyalidir. Esnek, dayanıklı ve hafif bir reklam bayrağı türü olan yelken bayrak iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kurumsal kimlik çalışmalarının bir parçası olan yelken bayrak, kalabalık bir caddede dahi fark edilmenizi sağlar. Yapısı itibariyle rüzgarın estiği yöne dönen ve sürekli açık kalabilen yelken bayrak kampanyanızı, markanızı, dükkanınızın yerini anlatmanın en kolay yoludur.

Yelken bayrak kesimi tercihinize bağlı olarak değişir. Bayrağınızı yelken bayrak, L bayrak veya damla bayrak şeklinde kestirebilirsiniz. Yelken bayrak tasarımı için canwcan.com’un hazırladığı şablonları kullanabilir veya kendiniz tasarlayabilirsiniz. Yaygın olarak kullanılan yelken bayrak ölçüleri 75×250 santimetre ve 75×300 santimetredir.

Yelken Bayrak Baskı Malzeme Bilgisi

 • Bayraklarda kullanılan malzeme ekonomik ve standart seçeneklerinde farklılıklar göstermektedir.
 • Bayrak 90 gr. raşel kumaş, malzeme demirdir.
 • Kısa süreli kullanımlar için ekonomik malzemeyi promosyon ürün olarak tercih edebilirsiniz. Uzun süreli kullanımlar için ve dış mekan koşullarına daha dayanıklı olması açısından standart malzeme tercih etmeniz önerilir.
 • Direk boyu bayrak boyutundan 50 cm daha fazladır, 50 cm’lik kısım bidona takılmaktadır.
 • Bayrağı bidona takmak için gerekli olan tıpa, bidonun altında yer almaktadır.
 • Bayrakların duba kısmına su veya kum doldurulabilir. 100×400 cm’lik bayrağın duba kapasitesi 32 litre, diğer bayrakların ise 20 litredir.
 • Ürün kurulum kılavuzu ile birlikte gönderilmektedir.
  Ürünü satın aldıktan sonra bayrağı maksimum 30 derecede yıkamanız gerekmektedir.

Yelken Bayrak Kullanım Alanları

Plaj bayrak, dubalı bayrak veya olta bayrak olarak da bilinen yelken bayrağı, tanıtım yapmak istediğiniz her alanda tercih edebilirsiniz. Yelken bayrak reklam, kampanya, duyuru, fuar organizasyonlarında, kapı önü süslemelerinde, açılışlarda iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Mağaza önleri, fuar standları veya firma tanıtımlarında kullanacağınız yelken bayrak fark edilmenizi sağlar. Yelken bayrak uzun kullanım ömrü ve yarattığı etki nedeniyle çok tercih edilen reklam materyalleri arasındadır.

Yelken bayrak fiyatları ölçü ve adede göre farklılık gösterir. Online matbaa canwcan.com üzerinden 75×250 cm, 75×300 cm, 100×400 cm ve 110×250 cm ebatlarında yelken bayrak siparişlerinizi en uygun fiyata, en kolay şekilde verebilirsiniz. Yelken bayrak siparişi vermek için canwcan.com üzerinden tasarım dosyanızı iletmeniz, yelken bayrak baskı ölçü ve adedini belirtmeniz yeterli.

Yelken Bayrak Siparişi Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • İçerik seçimini doğru seçtiğinizden emin olunuz.
  Yelken bayrak tasarımınızı baskı onayı vermeden mutlaka kontrol edin.
 • Yelken bayrak tasarımınızın etkili olması için çarpıcı görsel ve doğru sloganı tercih edin.
 • Yelken bayrak kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır. Bu nedenle firma bilgilerinizin, logonuzun yer almasını sağlayın.
 • Yelken bayrak üzerindeki yazıların imla kurallarına uygun bir şekilde yazıldığına emin olun.
 • Sipariş vereceğiniz ürün ölçünüz ile tasarım ölçünüzün aynı olmalı ve taşma payı verilmeli.

Dikkat: Bayrak ürünlerimizde kumaşa baskı yapıldığı için, kağıda baskı yapılan ürünlere ve ekranda görünen renklere göre %10-15 oranında ton farkı oluşabilir.

Kurumsal renkleriniz için mutlaka Pantone renklerinizi belirtmenizi rica ederiz.

Not: Lisans gerektiren tasarımlar, ör. spor kulüplerine ilişkin ürünler basılamamaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.