MDF Bardak Altlığı

From  108,00

Açıklama

MDF Bardak Altlığı Baskı

Bardak altlığı uygun fiyatı ile kişilerin sıkça kullanabileceği ürünlerinden biridir. 1 adetten başlayarak istediğiniz tasarımla kişiye özel olarak sipariş verebileceğiniz MDF bardak altlığı siparişlerinizi ücretsiz kargo ile sipariş verebilirsiniz.

Özellikle karton bardak altlığından çok daha dayanıklı ve dolayısıyla uzun ömürlü olması sebebiyle tercih edilen MDF bardak altlıkları firmanıza pazarlama anlamında fazlasıyla değer katabilir. Maliyet ve performans değerlendirmesi yapıldığında bardak altlıklarının düşük maliyetlere birçok kişiye etkili bir şekilde ulaştığını kabul etmek lazım. Birçok mekan, ofis ve evde kullanılan bu ürünün markanızı kaç kişiye ulaştıracağını düşünecek olursanız ne kadar mantıklı bir yatırım olacağını bir kez daha görmüş olursunuz.

MDF bardak altlıklarınızı kare veya yuvarlak kesim biçimleriyle canWcan’da en uygun fiyatlarla kolayca sipariş verebilirsiniz.

MDF Bardak Altlığı Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tasarımınıza ve ulaşacağı kitlenin kullanım alanına göre kesiminizi belirlemelisiniz.
  • İlgi çekici bir tasarım yapmanız daha çok kişiye ulaşmanız manasına gelecektir. Bazı insanların bardak altlıklarından koleksiyon dahi yaptıklarını unutmayın.
  • Tasarımınızı yaparken uygun ölçüleri kullandığınıza emin olun. canWcan MDF bardak altlığı hazır şablonları bu konuda size yardımcı olması için ücretsiz kullanabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.