Kraft Kartvizit

From  133,00

Açıklama

Kraft Kartvizit Baskı

İş dünyasının olmazsa olmaz ürünlerinden olan kartvizitler, farklı model ve tasarımlarıyla her geçen gün daha da kişiye özel hale geliyor. Hem bireysel hem de kurumsal firmaların çokça kullandığı kartvizitler önemini yitirmemeye devam ediyor.

Canwcan’da standart, kabartma laklı ve sıvama kartvizit modelleri yanı sıra kraft kartvizit baskı modeli de bulunuyor. Kraft kartvizitler standartların dışında daha farklı bir ürün olarak dikkat çekiyor. Canwcan’da 300 gr kraft kağıt üzerine 4 renk baskı olarak basılan kraft kartvizit baskı , standartların dışına çıkmak isteyen kurumsal ya da bireysel firmalar için ideal bir seçenek. Canwcan’da online kartvizit siparişi vermek oldukça kolay, tek yapmanız gereken kraft kartvizit ürününü seçip sepete eklemek ve ardından tasarımınızı yükleyerek siparişi tamamlamak.

Kraft kartvizit fiyatları ön ya da ön-arka baskı isteğinize göre değişiyor, bu nedenle seçimleri eksiksiz yapmak oldukça önemli. Canwcan online matbaa hizmetinin sağladığı fırsatlarla siparişlerinizi zahmetsiz bir şekilde verebilir ve Canwcan’nın ücretsiz kargo avantajından her daim yararlanabilirsiniz.

Kraft Kartvizit Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  • Kartvizit işletmenizin temsilcisi gibidir. Bu nedenle kartvizitinizde telefon, adres, elektronik posta adresi, sosyal medya hesapları gibi iletişim bilgilerinizin yer aldığından emin olun.
  • Siparişinizi vermeden önce tasarımınızı mutlaka kontrol edin. Yazım veya bilgi hatalarının olmadığından emin olun.
    Kartvizitinizde sizi anlatan bir slogan kullanmanız akılda kalıcılığı artıracaktır.
  • Önemli: Tasarımınızda çok açık renkler kullanmamanız tavsiye edilir. Kağıt rengi koyu olduğundan dolayı çok açık renkler yeterince belirgin ve canlı görünmeyebilir.
  • Seçtiğiniz adet için tek tasarım yüklenebilmektedir. Her isim/tasarım için ayrı adet seçip ürünün sepete atılması gereklidir. Örneğin; aynı bilgilere sahip, sadece isim değişecek tasarımlar da farklı tasarım sayılmaktadır, bu sebeple sepete 1000 adet + 1000 adet olarak 2 ürün atmanız gerekmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.